Kategorie

Nowy
WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona Zobacz większe
WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona
WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona

WOOPIE Zjeżdżalnia Ogrodowa dla dzieci ze ślizgiem wodnym Fun Slide 116 cm Zielona

Nowy produkt

Producent: Woopie


Opis

Wiek 1 +
Waga 2,13 kg
Wymiary produktu 123x36x62,5 cm

Więcej informacji

Zjeżdżalnia Woopie o łagodnym, 116 centymetrowym ślizgu, która pozwoli na bezpieczną i wspaniałą zabawę w ogrodzie, dodatkową atrakcją jest możliwość podłączenia natrysku wody na zjazd.

Szeroka podstawa sprawia, że zjeżdżalnia jest stabilna. Dzięki zastosowaniu wysokich ścianek ślizgu i zaokrąglonych krawędzi, zjeżdżalnia jest bezpieczna dla mniejszych dzieci.

Firma Woopie jest jednym z czołowych producentów zabawek z tworzyw sztucznych w Europie. Produkty firmy Mochtoys są sprzedawane z powodzeniem na rynku krajowym i w całej Europie.

Zabawki marki Woopie mają jeden cel - wzbudzać radość dzieci! Pośród bogatego asortymentu, Woopie posiada między innymi stroje karnawałowe i przebrania dla dzieci, ale także huśtawki zawieszane, zabawki piankowe, różnego rodzaju zabawki ogrodowe, oraz dużo więcej! Daj się ponieść zabawie - daj się ponieść Woopie!

30 innych produkt w tej samej kategorii: