O nas

Jesteśmy polskim sklepem z zabawkami zaangażowanym w jego rozwój. Mimo ponad 10 letniego doświadczenia, nie zwalniamy tępa.

Czym się zajmujemy

Dzięki zaufanemu dystrybutorowi naszych produktów, możemy skupić się jedynie na sprzedaży. Cały czas nasze produkty stają się coraz lepsze jakościowo oraz zbijane z ceny. Jako Polski sklep z zabawkami dla dzieci, jesteśmy zmobilizowani do zdominowania polskiego rynku i powoli wybijać się na scenie międzynarodowej. Zabawki, akcesoria dla dzieci i niemowląt oraz wyprawka to m.in produkty w których się specjalizujemy. Nasza oferta zawiera wszystko czego dziecko może zapragnąć lub potrzebować. 

Misja

Jesteśmy dumni z naszej przeszłości, w jaki sposób poprowadziliśmy nasze sklepy i w jakim kierunku chcemy je obecnie prowadzić. Misją firmy jest budowanie więzi z klientami poprzez przyjazną obsługę, przytulnie wyglądające sklepy i oczywiście wysokiej jakości przedmioty o niskiej cenie.

Wizja

Od zawsze nastawialiśmy się na rozwój, dlatego wizją sklepu jest rozbudowa sprzedaży naszych produktów na cały świat. Chcemy, żeby nasze produkty były rozpoznawalny na całym świecie, nie tylko w Polsce.

Czym się możemy pochwalić?

Szybkość wykonania zamówienia

Zamówienie po kupnie jest natychmiastowo pakowane i przygotowywane przez obsługę do odbioru przez kuriera, który w jak najszybszym czasie (z reguły dwa dni robocze) doręcza przesyłkę pod wyznaczony adres.

Zaufanie

Na każdy produkt istnieje gwarancja, ponieważ w głównej mierze stawiamy na zaufanie klientów do nas i naszych produktów .

Koszt produktu

Niska cena połączona z wysoką jakością, to cecha naszych produktów.