Kategorie

Nowy
Injusa Domek Ogrodowy Mickey Mouse dla dzieci Disney Zobacz większe
Injusa Domek Ogrodowy Mickey Mouse dla dzieci Disney
Injusa Domek Ogrodowy Mickey Mouse dla dzieci Disney Injusa Domek Ogrodowy Mickey Mouse dla dzieci Disney Injusa Domek Ogrodowy Myszki Miki dla Dzieci Injusa Domek Ogrodowy Myszki Miki dla Dzieci Injusa Domek Ogrodowy Myszki Miki dla Dzieci

Injusa Domek Ogrodowy Myszki Miki dla Dzieci

Nowy produkt

Producent: Injusa


Opis

Wiek od 3 lat
Wymiary produktu 109 x 95 x 121 cm

Więcej informacji

Bajeczne domki ogrodowe renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA. Do wykorzystania zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Wysoka jakość wykonania z powłoką anty UV gwarantuje odporność na działanie warunków atmosferycznych. Domek z wizerunkiem Mickey Mouse to marzenie każdego fana popularnej bajki.

Charakterystyka:

  • - Drzwi frontowe ze skrzynką na listy,
  • Drzwi połówkowe na dwóch ściankach,
  • - Okno na tylnej ściance,
  • Licencja Myszki Miki,
  • - Zaokrąglone krawędzie dla bezpieczeństwa,
  • - Łatwy montaż domku,
  • Stabilna konstrukcja.

INJUSA - Produkty Renomowanej Hiszpańskiej Firmy działającej na rynku od 1947 roku, charakteryzują się wysoką jakością wykonania i niezwykłą dbałością o szczegóły. Wszystkie produkty takie jak pojazdy elektryczne, rowerki, rowerki biegowe, trzykołowce, domki dla dzieci, zostały zaprojektowane z myślą o bezpiecznej i niekończącej się zabawie co doskonale wpływa na rozwój motoryczny dziecka jak również na wyobraźnię. Każdy z produktów jest sprawdzony i zaprojektowany przez grono specjalistów zajmujących się produkcją zabawek dla dzieci. Zabawki Injusa to najlepszy prezent jaki możesz sprawić nie tylko swoim dzieciom. Injusa zmieni świat Twojego dziecka w jeszcze bardziej wesoły i kolorowy czas radosnej zabawy.

30 innych produkt w tej samej kategorii: