Pojazdy dla Dzieci

Pojazdy dla Dzieci

Pojazdy dziecięce to uniwersalne zabawki, które niezależnie od płci malucha oraz jego wieku, skutecznie przyciągają uwagę. Mogą posiadać postać jeżdżących zabawek (także w wersji zdalnie sterowanej). Pojazdy elektryczne dla dzieci powstały zaś z myślą o wspólnej zabawie maluchów z rodzicami. Samochody mogą być napędzane elektrycznie, za pomocą mięśni opiekunów a także w wariancie odpychania się samodzielnie przez dziecko. Posiadają różne kształty, kolory oraz oznaczenia funkcyjne, dzięki którym maluchy mogą pobawić się w taksówkarza, policjanta czy strażaka. Pojazdy na akumulator dla dzieci to także koparki i traktory (z licznym osprzętem, dostępnym opcjonalnie) oraz quady i motocykle. Ich staranne wykonanie, pozwala na wierne odwzorowanie realnych pojazdów, co dla starszych dzieci ma bardzo duże znaczenie.
 
Wszelkiego typu autka oraz traktory, wykonane są z odpornego na uderzenia oraz warunki atmosferyczne plastiku, który sprawdzi się szczególnie dobrze podczas zabaw w ogrodzie. Akumulatorowe pojazdy zabawki są bardziej wymagające, ponieważ należy je chronić przed działaniem wody ale za to, gwarantują pełną obsługę, zasilaną wbudowaną baterią o dużej pojemności. Dokonując właściwego wyboru, przeanalizuj wiek i możliwości siłowe dziecka oraz to, w jaki sposób pojazd będzie użytkowany (głównie podczas wspólnej czy samodzielnej zabawy). W pierwszym przypadku warto postawić na pojazdy akumulatorowe, w drugim sprawdzą się lepiej warianty napędzane siłą nóg malucha. W obu przypadkach, uśmiech na małej twarzy gwarantowany.

Pojazdy dla Dzieci 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Jeździki dla Dzieci

    Jeździki dla dzieci 3 w 1 dostępne w różnych kolorach. Sklep internetowy oferuje jeździki dla dzieci oraz inne pojazdy. Zapewniamy szybką wysyłkę i dostawę do domu. Dzięki wielofunkcyjności dostępnych w naszym sklepie jeździków dla dzieci Twoja pociecha szybko się nie znudzi. W tak młodym wieku nasze dzieci potrzebują zabawy aby rozwijały się prawidłowo, dlatego poprzez zabawę na jeździkach będą mogły rozwijać swoje zdolności manualne oraz motorykę. Opcja 3 w 1 sprawia, że jeździk rośnie wraz z naszym dzickiem dzięki obręczy bezpieczeństwa dla małych użytkowników tego niesamowitego i kolorowego pojazdu.

  • Samochody na Akumulator

    Niesamowite emocje i świetną rozrywkę zapewnią dzieciom niezastąpione samochody dla dzieci. Jednak nie są to zwykłe samochody zabawki, a duże pojazdy dzięki, którym maluch może poczuć się niczym prawdziwy kierowca. Pozwól swojemu maluchowi zasiąść za kierownicą kolorowych pojazdów Little Tikes i patrz jak odbywa swoją pierwszą niezwykłą przejażdżkę. Dzięki możliwości zablokowania drzwi kierowcy oraz podstawki pod nogi zabawki samochody mogą użytkować już dzieci od 18 miesiąca życia. Dla starszych pociech podstawkę można z łatwością zdemontować, co sprawi, że maluchy będą mogły autko wprowadzić w ruch przy pomocy swoich nóżek. Jest to świetna zabawa i jednocześnie ruch dla naszej pociechy. Dla bardziej zmotoryzowanych szkrabów idealnym prezentem będą samochody elektryczne dla dzieci. Te nowoczesne autka są odwzorowane na prawdziwych pełnowymiarowych pojazdach. Posiadają również silniki elektryczne zasilane mocnymi akumulatorami, co daje bardzo długi czas działania i zabawy. Samochody dla dzieci na akumulator mają dwa tryby jazdy. Pierwszy z nich daje możliwość blokady drzwi oraz pełnej kontroli nad jazdą przez rodzica. Starsze dziecko może natomiast samo prowadzić swój niesamowity pojazd, dzięki opcji samodzielnej jazdy.