Zabawki Interaktywne

Zabawki Interaktywne

Zabawki interaktywne szturmem podbiły rynek i wraz z rozwojem techniki stają się coraz bardziej funkcjonalne. Dlaczego warto kupować je swoim dzieciom? Oprócz klasycznego przeznaczenia, czyli zabawy, mogą wspomagać rozwój wielu umiejętności. Zwierzaki interaktywne będą idealną zapowiedzią tego, jak czasochłonna i odpowiedzialna jest opieka na żywymi istotami (pozwoli jednocześnie udowodnić, czy dziecko proszące o kota, psa czy chomika jest odpowiednio silnie zmotywowane). Interaktywne zabawki to także szansa na urozmaicenie czasu, jakie dziecko spędza w domu bez towarzystwa rówieśników, np. podczas choroby czy długich, jesienno – zimowych wieczorów. Mnogość funkcji (od opowiadania bajek przez pluszaki poczynając a na robieniu kupy przez Baby Born kończąc) daje szansę na poznawanie procesu przyczynowo – skutkowego (określone czynności prowadzą do przewidywalnych reakcji ze strony zabawki). Jednocześnie maluchy mogą wykazać się empatią, podczas opieki nad posiadającym swoje potrzeby dinozaurem czy rybką.
 
Zabawki interaktywne dla dzieci, powstają przy udziale psychologów i specjalistów rozwojowych. W efekcie tego, oferują odpowiednie wzorce i są bezpieczne dla emocji dziecka, pod warunkiem właściwego doboru ich pod kątem sugerowanej kategorii wiekowej. Z drugiej strony oferują wysoką jakość, trwałość i wielorakie funkcje ruchu czy reagowania na działania użytkowania. Na naszej stronie znajdziecie wyłącznie sprawdzone i prezentujące najwyższe standardy zabawki, które swoją funkcjonalnością oraz jakością wykonania, spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Zabawki Interaktywne 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Zwierzątka
  • Amazing Zhus

    Wkrocz do świata cudownych zwierzątek Zhu Zhu! To malutkie, urocze zwierzątka, które zachwycą i rozczulą każdego malucha. Stwórz wspaniały i kolorowy świat dla tych niesamowitych przyjaciół, a zabawa będzie miała jeszcze więcej możliwości! Zhu Zhu Pets chomik występuje w ogromnej ilość rodzajów, dzięki czemu mamy pewność, że zabawa będzie trwała naprawdę długo. Chomik Zhu Zhu to wspaniały towarzysz zabaw, ale również może stać się Twoim najlepszym przyjacielem. Każdy z chomiczków jest zabawką interaktywną - potrafi wydawać charakterystyczne dźwięki niczym prawdziwe zwierzę oraz poruszać się w tył i w przód. Nowością są niezwykłe zestawy The Amazing Zhus. Jest to idealna zabawa dla małych magików! W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów zestawów Amazing Zhus. Magiczne pudełko sprawi, że chomik zniknie, z kapelusza możesz wyciągnąć uroczego króliczka, natomiast dzięki magicznej skrzyni z mieczami oczarujesz widzów wyciągając z niej całego i zdrowego chomiczka! W naszym asortymencie jest szeroki wachlarz produktów z serii Amazing Zhus, co pozwoli na stworzenie swojej własnej, niesamowitej kolekcji czarodziejskiej. Przy pomocy dodatkowych akcesoriów z zestawu możesz przygotować magiczny pokaz i zachwycić widzów swoimi umiejętnościami.

  • Little Live Pets

    Poznaj wyjątkowe zwierzątka Little Live Pets i zaopiekuj się nimi! W asortymencie naszego sklepu znajduje się wiele wspaniałych, małych towarzyszy z którymi każda zabawa będzie niezapomnianą przygodą. Interaktywne motylki Little Live Pets pokażą Ci swój piękny i kolorowy świat pachnących kwiatów. Posadź jednego z nich na palcu by przyglądać się z jaką gracją trzepocze swoimi delikatnymi skrzydełkami! Świetną zabawę zapewni Ci również niesamowity Little Live Pets żółw, który dzięki swoim interaktywnym funkcjom potrafi zarówno pływać w wodzie jak i chodzić po lądzie! Cudownym przyjacielem popołudniowych zabaw będzie również Little Live Pets piesek. Cudowny szczeniaczek w koszyku, którego można karmić i bawić się z nim, za co odwdzięczy się nam wesołym poszczekiwaniem. Zabawka posiada również tryb dyktafonu, dzięki któremu piesek będzie powtarzał słowa dziecka. Wspaniałym przyjacielem jest równiez tuluś szczeniaczek. Jest to miękki, pluszowy, interaktywny piesek idealny do przytulania. Tuluś piesek ma posiada uroczy pyszczek, duże, niebieskie oczy oraz śliczną obrożę z zawieszką. Tuluś Cobi potrafi zamykać oczka, pić z butelki oraz wydaje niesamowicie realistyczne dźwięki. Zdecyduj, który zwierzak stanie się Twoim najlepszym przyjacielem!

  • Digifriends
  • Misie Episie