Lalki

Lalki

Dzieciństwo żadnej dziewczynki nie powinno przebiegać bez towarzystwa lalek. To one stają się pierwszymi przyjaciółkami, pozwalają trenować zdolności opiekowania się drugą osobą, bez marudzenia znoszą niezliczone próby czesania i przebierania a w momentach szczególnie trudnych, mogą nieść wsparcie emocjonalne. Dostępne u nas lalki dla dziewczynek, pochodzą od wyłącznie renomowanych producentów, którzy przestrzegają wysokich norm jakościowych. Każda lalka z naszego sklepu, prezentuje ponadto nienaganny wygląd a większość z nich dostępna jest w ciekawie skomponowanych zestawach tematycznych. Lalki dla dzieci, w wersji niemowlaków, posiadają szereg akcesoriów, pomagających w opiece nad nimi (butelki do karmienia, pieluszki, nocniki, sztućce i talerze do podawania pierwszych posiłków, akcesoria do higieny czy leczenia). Pozwolą na zorganizowanie wielogodzinnej zabawy, która mocno rozwija.
 
Dodatkowe akcesoria w postaci wózków, nosidełek czy fotelików samochodowych dla lalek, dadzą szansę, by wyposażyć podopieczną Twojej córki w kompletny zestaw pielęgnacyjno - obsługowy. Nasz sklep z lalkami zapewnia także możliwość zakupu produktów, przeznaczonych dla starszych dziewczynek. Lalki Barbie, Księżniczki Disneya oraz Lalaloopsy to tylko fragment z dostępnej oferty. Jeżeli Twoja latorośl jest na etapie fascynacji ubiorem i fryzurami, zapewne spodoba jej się kolekcja Betty Spaghetty. Hitem sprzedażowym są lalki Super Hero Girls, którymi można z powodzeniem bawić się także w mieszanym gronie przyjaciół.

Lalki 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Lalki Lalaloopsy

    Odwiedź Lalaloopsylandię i poznaj szmaciane laleczki zamieszkujące to cudowne miasteczko. Każda z bohaterek filmu posiada inny, wyjątkowy charakter oraz cechę szczególną którą determinuje materiał z którego powstała. Lalki Lalaloopsy mimo różnic w charakterach i często odmiennych zdaniach darzą siebie szacunkiem i uwielbiają wspólnie spędzać czas. W naszym asortymencie znajduje się wiele rozmaitych zestawów, dzięki czemu każdy mały fan szmacianych laleczek będzie mógł stworzyć niemal cały świat w swoim pokoju! Stwórz Lalaloopsy dom w którym Twoje małe laleczki będą mogły zamieszkać i zapraszać do niego przyjaciół. Możesz również rozbudować swoje miasteczko stawiając Lalaloopsy sklep, lecznicę dla pupili lub niezwykły zamek królewski. Do wyboru jest kilka rodzajów zabawek: miniaturowe Lalaloopsy lalki mające około 2-3 centymetry, odrobinę większe mierzące około 7 cm oraz duże około 33 centymetrowe lalki. W sklepie znajdują się również wyjątkowe lalki z pięknymi, długimi włosami, które możemy stylizować na różne sposoby. Lalaloopsy lalka to wspaniała zabawka, dzięki której przeniesiemy się do wspaniałego świata szmacianych lalek i razem z nimi przeżyjemy wiele niezapomnianych historii.

  • Amelka
  • Julka
  • Barbie
  • Natalia