Maskotki i Misie

Maskotki i Misie

Misie dla dzieci to nieodzowny atrybut, który może przybierać różnorodną postać ale każdorazowo będzie stanowił podstawę wyposażenia pokoju dla maluszka, już od pierwszych dni jego życia. Miękkie, pluszowe, delikatne w dotyku i posiadające przyjazne buźki, mogą stać się nieodłącznym przyjacielem na kilka pierwszych lat życia (a być może na znacznie dłużej). Pluszaki z naszego sklepu cechują się wysoką estetyką, bezpiecznym wykonaniem oraz najmodniejszym wzornictwem. Znajdziecie tutaj klasyczne misie, pluszowe postacie z ulubionych kreskówek oraz miękkie zwierzątka domowe, za pomocą których dzieciaki mogą uczyć się odpowiedzialności za swoich podopiecznych, bez narażania na niedogodności żywe zwierzęta. Licencjonowane maskotki dla dzieci, przedstawiające np. niedźwiedzia a popularnej bajki o Maszy czy Kubusia Puchatka, z powodzeniem będą towarzyszyć maluchom podczas snu, stresującej wizyty u lekarza czy codziennej zabawy w domowym zaciszu.
 
Pluszowe pieski Chi Chi Love z torebkami do ich przenoszenia, spodobają się małym miłośniczkom zwierząt domowych. Dlaczego warto inwestować w pluszaki dla dzieci? Ich popularność jest niezmiennie wysoka ze względu na bezpieczeństwo oraz nieograniczoną wręcz różnorodność formy, jaką oferują. Przyciągają wzrok noworodków, zachęcają do wspólnej zabawy niemowlaki, doskonale sprawdzają się w roli pacjenta, podopiecznego czy nawet pocieszyciela u starszaków a jednocześnie wywołują wiele dobrych wspomnień u dorosłych. Każde dziecko powinno mieć pluszowego misia za przyjaciela.

Maskotki i Misie 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

  • Przytulanki dla Niemowląt

    Maskotki dla niemowląt to jeden z kluczowych elementów wyposażenia dziecięcego pokoju. Pełnią funkcję dekoracyjną a jednocześnie gwarantują wielogodzinną zabawę. W kategorii tej znajdziecie zarówno przytulanki dla niemowląt, wykonane z odpowiednio dobranych materiałów, pobudzających zmysły maluszków jak i pluszaki dla dzieci starszych, o wyglądzie ulubionych bohaterów bajkowych czy też lalek, którymi można się opiekować, podczas zabawy w mamę i tatę. Jak wybrać idealne pluszaki dla niemowląt? Oprócz walorów estetycznych, koniecznie należy zwrócić uwagę na jakość wykończenia. Trwale przymocowane elementy zabawek, będą gwarantować bezpieczeństwo ich użytkowników.

     

    Tylko tutaj, znajdziecie odpowiednio dobrane i wyselekcjonowane zabawki, idealnie dopasowane do potrzeb waszych maluchów. Szczególną popularnością cieszą się przytulanki dla dzieci, które dodatkowo wydają dźwięki, są wyposażone w fakturowane elementy o pobudzających zmysł dotyku właściwościach oraz wyrazistych zestawieniach kolorystycznych. Jeżeli lubisz wielofunkcyjne przedmioty, to przytulanka z projektorem, wygrywająca jednocześnie uspokajające melodyjki, przypadnie Ci do gustu. Tego typu zabawki, dostępne są w szerokim wyborze na stronach naszego sklepu.

  • Lumini
  • Uczniaczki