Zabawki Plastyczne

Zabawki Plastyczne

Dzieci w piękne pogodne dni uwielbiają się bawić w piaskownicy. Lepić babki z piasku, zamki lub kopać dołki. Jest to fantastyczna rozrywka, która dodatkowo rozwija zdolności manualne, kreatywność oraz wpływa korzystnie na rozwój inteligencji. Piasek dla dzieci sam w sobie jest świetną zabawą, ze względu na swoją plastyczność, jednak by jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom zabawę warto zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie. Jednak pogoda nie zawsze pozwala na tą wspaniałą rozrywkę, właśnie wtedy z pomocą przychodzi magiczny piasek. W naszym asortymencie znajduje się piasek kinetyczny w wielu zestawach, wersjach i kolorach. Wybierz swój ulubiony zestaw spośród szerokiej gamy naszych produktów. Odwiedź plac budowy i pomóż Bobowi Budowniczemu w tworzeniu niezwykłych budowli. Stwórz psie przedszkole, odkryj podwodny świat pełen niesamowitych stworzeń lub odnajdź pradawne wykopaliska. Piasek magnetyczny daje nieskończenie wiele możliwości zabawy, a dodatkowe akcesoria zawarte w zestawach jeszcze bardziej umilą ten cudowny czas. Kinetyczny piasek to idealna alternatywa dla zabawy w tradycyjnej piaskownicy, a dzięki temu, że występuje w tak wielu barwach sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej magiczna!

 

Zabawki plastyczne są pomysłowym sposobem na kreatywne spędzenie czasu i pozwalają dzieciom na rozwijanie swoich zdolności – zarówno tych manualnych jak i twórczych. Kojarzysz je głównie z malowaniem farbkami i lepieniem z plasteliny? To pora na poszerzenie horyzontów. Na stronach naszego sklepu internetowego, znajdziecie bowiem szeroki wybór zabawek plastycznych dla dzieci, korzystających z najnowocześniejszych technologii. Ciastolina pozwala się dowolnie formować, nie tracąc swoich właściwości po upływie wielu godzin użytkowania. Dostępna w szerokiej palecie barw, oferuje bogate zestawy akcesoriów do robienia pizzy, ciasta, lodów czy innych przekąsek. Warianty z brokatem, szczególnie przypadną do gustu małym dziewczynkom. W haśle zabawki plastyczne mieści się także nowatorski i wyjątkowo wygodny w użytkowaniu piasek kinetyczny. Możesz go nabyć w klasycznym kolorze, bądź w wersji barwionej.
 
Postać neonowa to ostatni hit sprzedażowy. Piasek ten posiada zaskakująca konsystencję, łatwo go formować i nie jest zbyt uciążliwy podczas sprzątania. Spokojnie więc, może stanowić element wyposażenia dziecięcego pokoju. Trzeci rodzaj produktów, z kategorii zabawki plastyczne dla dzieci to zestawy Doh Vinci. Dedykowane starszym pociechom, oferują możliwość tworzenia przestrzennych ozdób, np. na ramki na zdjęcia czy szkatułek na skarby. Można je kupować w zestawach z lustrem, stojakiem na biżuterię bądź inną rzeczą do ozdobienia. Szeroka dostępność wkładów uzupełniających zagwarantuje przednią zabawę na wiele godzin.

Zabawki Plastyczne 

Jest 4 produktów.
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów