Zabawki Kreatywne

Zabawki Kreatywne

Pod hasłem zabawki kreatywne dla dzieci, kryje się szereg różnorodnych produktów, których użytkowanie wspomaga rozwój kreatywności, czyli tworzenia czegoś oryginalnego, nietypowego i nieszablonowego. Najchętniej kupowane zestawy kreatywne to te, do tworzenia biżuterii. Mogą składać się z różnego typu sznurków, żyłek i włóczek, koralików, słupków, gumek czy innych elementów ozdobnych. Za ich pomocą można wyprodukować bransoletki, pierścionki, naszyjniki bądź kolczyki o unikatowych wzorach. Tego typu zestawy, składające się z różnego rodzaju drobnych elementów oraz narzędzi, nie powinny być używane samodzielnie przez dzieci poniżej 3. roku życia, ze względu na możliwość połknięcia drobnych elementów. Hitem ostatnich miesięcy są figurki Ami Gami, które składa się i dekoruje samodzielnie. Zestawy kreatywne dla dzieci to również produkty do rysowania, malowania, tworzenia mandali czy trójwymiarowych dekoracji, za pomocą piór 3D, które uwalniają szybko zastygającą masę, tworzącą wyjątkowo ciekawe konstrukcje.
 
Kupując zabawki kreatywne, weź pod uwagę etap rozwoju zdolności manualnych ich użytkowników, by motywowały do działania a nie zniechęcały zbyt wysokim bądź zbyt niskim stopniem trudności. Produkty, cieszące się szczególnie dużą popularnością, to zestawy do trwałej dekoracji tekstyliów, komplety do robienia makijażu czy zmywalnych tatuaży czy relaksujące malarstwo według liczb. Rysowanie, projektowanie i szycie ubrań sprawdzi się w przypadku starszych dziewczynek, które lubią wyróżniać się swoim strojem z tłumu.

Zabawki Kreatywne 

W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Kreatywne Tematyczne
 • Crayola
 • Prace ręczne
 • Odlewy gipsowe
 • Zabawki Plastyczne

  Dzieci w piękne pogodne dni uwielbiają się bawić w piaskownicy. Lepić babki z piasku, zamki lub kopać dołki. Jest to fantastyczna rozrywka, która dodatkowo rozwija zdolności manualne, kreatywność oraz wpływa korzystnie na rozwój inteligencji. Piasek dla dzieci sam w sobie jest świetną zabawą, ze względu na swoją plastyczność, jednak by jeszcze bardziej urozmaicić dzieciom zabawę warto zaopatrzyć się w odpowiednie wyposażenie. Jednak pogoda nie zawsze pozwala na tą wspaniałą rozrywkę, właśnie wtedy z pomocą przychodzi magiczny piasek. W naszym asortymencie znajduje się piasek kinetyczny w wielu zestawach, wersjach i kolorach. Wybierz swój ulubiony zestaw spośród szerokiej gamy naszych produktów. Odwiedź plac budowy i pomóż Bobowi Budowniczemu w tworzeniu niezwykłych budowli. Stwórz psie przedszkole, odkryj podwodny świat pełen niesamowitych stworzeń lub odnajdź pradawne wykopaliska. Piasek magnetyczny daje nieskończenie wiele możliwości zabawy, a dodatkowe akcesoria zawarte w zestawach jeszcze bardziej umilą ten cudowny czas. Kinetyczny piasek to idealna alternatywa dla zabawy w tradycyjnej piaskownicy, a dzięki temu, że występuje w tak wielu barwach sprawia, że zabawa staje się jeszcze bardziej magiczna!

   

  Zabawki plastyczne są pomysłowym sposobem na kreatywne spędzenie czasu i pozwalają dzieciom na rozwijanie swoich zdolności – zarówno tych manualnych jak i twórczych. Kojarzysz je głównie z malowaniem farbkami i lepieniem z plasteliny? To pora na poszerzenie horyzontów. Na stronach naszego sklepu internetowego, znajdziecie bowiem szeroki wybór zabawek plastycznych dla dzieci, korzystających z najnowocześniejszych technologii. Ciastolina pozwala się dowolnie formować, nie tracąc swoich właściwości po upływie wielu godzin użytkowania. Dostępna w szerokiej palecie barw, oferuje bogate zestawy akcesoriów do robienia pizzy, ciasta, lodów czy innych przekąsek. Warianty z brokatem, szczególnie przypadną do gustu małym dziewczynkom. W haśle zabawki plastyczne mieści się także nowatorski i wyjątkowo wygodny w użytkowaniu piasek kinetyczny. Możesz go nabyć w klasycznym kolorze, bądź w wersji barwionej.
   
  Postać neonowa to ostatni hit sprzedażowy. Piasek ten posiada zaskakująca konsystencję, łatwo go formować i nie jest zbyt uciążliwy podczas sprzątania. Spokojnie więc, może stanowić element wyposażenia dziecięcego pokoju. Trzeci rodzaj produktów, z kategorii zabawki plastyczne dla dzieci to zestawy Doh Vinci. Dedykowane starszym pociechom, oferują możliwość tworzenia przestrzennych ozdób, np. na ramki na zdjęcia czy szkatułek na skarby. Można je kupować w zestawach z lustrem, stojakiem na biżuterię bądź inną rzeczą do ozdobienia. Szeroka dostępność wkładów uzupełniających zagwarantuje przednią zabawę na wiele godzin.