Gry Domowe

Gry Domowe

Jak radzić sobie z nudą w domu, gdy za oknem deszcz lub inne, niesprzyjające zabawie warunki atmosferyczne? Aby odciągnąć dzieci od urządzeń elektronicznych i miło spędzić wspólnie czas, warto postawić na gry domowe. W kategorii tej znajdziecie zarówno zestawy kart, łamigłówki jak i klasyczne gry strategiczne. Mnogość tematyki, stopnia trudności oraz form, zadowoli szerokie grono odbiorców. Gry domowe dla dzieci najmłodszych to głównie zestawy typu memory, mówiące pióra bądź zestawy pozwalające poznawać kształty, kolory, zwierzęta, rośliny, cyfry czy litery. Gry dla dzieci w naszym sklepie, to także szeroka oferta zestawów edukacyjnych i logicznych. Z jednej strony, można swobodnie zorganizować sobie za ich pomocą rodzinne popołudnie, z drugiej zaś, wspomagają rozwój i poszerzają wiedzę (nie tylko tych najmłodszych graczy). Kostki Rubika, zabawki typu Smart Egg czy inne gry zręcznościowe, spodobają się starszym maluchom, które lubią wyzwania i posiadają już lepiej rozwinięte umiejętności manualne.
 
Do zabawy w większym gronie, idealne będą gry towarzyskie. Mogą jednocześnie zaangażować nawet do kilkunastu osób i pomysłowo organizują czas dzieciom, które lubią rywalizację. Na co zwracać uwagę, wybierając gry dziecięce? Przede wszystkim należy dopasować je do wieku użytkowników (zbyt łatwe bądź zbyt trudne zadania, szybko znudzą maluchy). Kolejna kwestia to pokrycie się fabuły z zainteresowaniami dziecka (ulubiony bohater bajkowy czy może konstruowanie budowli). Trzecią kwestią jest solidność wykonania, która w przypadku produktów, dostępnych na naszej stronie jest gwarantowana.

Gry Domowe 

Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Quizy Zagadki Logiczne

  Większość dzieci nie lubi przesiadywać nad książkami, a nauka kojarzy im się z nudą. Trudno się temu dziwić ponieważ my rodzice także woleliśmy spędzać czas na inne sposoby. Nasze pokolenie wolało czas spędzać na dworze, bawiąc się i grając z przyjaciółmi, jednak mimo to znajdywaliśmy czas na naukę. Dziś czasy są trochę inne i maluchy o wiele częściej widzimy z telefonem w ręku niż z książką. Nie jesteśmy w stanie zmusić naszych dzieci do nauki, ale możemy je zachęcić do zdobywania wiedzy w inny sposób. W sprzedaży możemy znaleźć wiele gier edukacyjnych, jednak w ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem cieszą się quizy dla dzieci. Maluchy uwielbiają tego typu gry ponieważ mogą poczuć się jak w prawdziwym teleturnieju!  Jest wiele zestawów do wyboru. W naszym asortymencie znajdują się zgadywanki dla dzieci na temat geografii, historii, wynalazcach czy pierwszej pomocy. Więc są to zagadnienia dość ważne i przydatne zarówno w szkole jak i w życiu codziennym. Jednak zagadki logiczne po dłuższym czasie mogą stać się dla dzieci dość nudne, dlatego żeby tego uniknąć powstało wiele kolorowych i śmiesznych zagadek w których często bohaterami są ulubione postacie z bajek dla dzieci!

 • Gry Planszowe dla Dzieci

  Nie ma lepszego sposobu na trenowanie logicznego myślenia i zacieśniania więzi jak wspólna zabawa podczas gier planszowych. To właśnie one, pozwalają nam się oderwać od codzienności i zapewniają źródło ciekawych doznań a jeżeli postawimy na warianty edukacyjne, to dodatkowo wzbogacimy wiedzę o świecie. Najlepsze gry planszowe dla dzieci ( w które z powodzeniem mogą także grać dorośli) znajdziecie właśnie w tej kategorii. Oprócz wspomnianych zalet, gry planszowe dla dzieci mają jeszcze jeden, niezaprzeczalny atut – ułatwiają oderwanie maluchów od urządzeń multimedialnych, które nadużywane, niekoniecznie dobrze wpływają na ich wzrok. Proponujemy ciekawe gry przedszkolne, w które starszaki mogą bawić się samodzielnie oraz zróżnicowane rozrywki (typu pamięć czy przeciwieństwa), o wysokich walorach edukacyjnych dla maluchów. Prezentowane gry dla dzieci planszowe, zostały odpowiednio wyselekcjonowane, zarówno pod względem wartości merytorycznych jak również jakości i estetyki wykonania. Jeżeli poszukujesz gier planszowych dla małych dzieci to także znakomicie trafiłeś. Za ich pomocą spędzisz przyjemnie czas, bawiąc się ze swoją pociechą. Zapoznaj się z naszymi produktami i wybierz odpowiednią opcję dla siebie.

 • Gry Edukacyjne i Logiczne

  W dobie internetu i wszechobecnych urządzeń mobilnych ciężko jest nakłonić nasze maluchy by choć na chwilę zajrzały do książek. Szkoła kojarzy się dzieciom z nauką, dom z odpoczynkiem. I to są prawidłowe wnioski. Jednak nie zawsze nauka w szkole wystarcza. Warto w takim wypadku znaleźć sposób by przyswajać maluchom wiedzę, tak by nawet nie wiedziały, że ją zdobywają! Sposobem tym są gry edukacyjne dla dzieci, które nie tylko wspomagają rozwój i uczą, ale zapewniają także fantastyczną zabawę na długie godziny. Tego typu gry są tworzone z myślą o dzieciach, dlatego zostały podzielone na kryteria wiekowe by ułatwić rodzicom wybór odpowiednich. Jednak może prędko się okazać, że gra edukacyjna kupiona dla 5 latka została przez niego opanowana do tego stopnia, że warto będzie sięgnąć po wyższe kryterium wiekowe. Dziecko w czasie zabawy szybciej przyswaja naukę oraz kształci pewność siebie. Bo który 5 latek nie byłby dumny sięgając po grę edukacyjną dla 6 lub 7 latka? Gry logiczne dla dzieci są uwielbiane nie tylko przez maluchy. Często my dorośli siadając z dzieckiem do wspólnej zabawy nie potrafimy się oderwać. Jest też wiele świetnych gier, do których dziecko nie potrzebuje osoby towarzyszącej.

 • Pierwsze gry
 • Gry Zręcznościowe dla...

  Dzieci są bardzo ciekawe świata, dlatego uwielbiają interesujące je przedmioty chwytać, sprawdzać, zduszać, zakładać. Piękny naszyjnik? Mięciutka czapka? Nie obędzie się bez dotyku małych rączek! W dodatku nie wiadomo kiedy i jak nasze rzeczy znikają i pojawiają się w dziecięcych rękach. Warto wykorzystać zwinność naszych maluchów i zaproponować im rozwijającą i kreatywną zabawę. Gry zręcznościowe dla małych dzieci są przygotowywane specjalnie z myślą o naszych ciekawskich maluchach. Jest ogromna ilość tego typu gier oraz ich rodzajów. Głównie polegają one na nawlekaniu, wyciąganiu, wkładaniu, przesuwaniu lub kręceniu różnymi elementami przestrzegając przy tym reguł gry. Często również należy coś złapać, zatrzymać lub powiedzieć w odpowiednim czasie. Gry zręcznościowe dla dzieci trenują nie tylko zręczność, ale także refleks i spostrzegawczość. Podczas wspólnej gry łatwo nauczyć dziecko zdrowej rywalizacji oraz umiejętności godnego przegrywania, bez nerwów oraz łez. Takie gry są przeważnie na czas, więc uczą maluchy działania pod presją i szybkiego myślenia, ale dzięki temu dają także wiele radości i śmiechu podczas pomyłek.

 • Łamigłówki Układanki...

  Dzieciaki uwielbiają zabawy w których mogą przewidywać oraz patrzeć jak powstaje coś z niczego. Są zachwycone kiedy mogą coś same stworzyć.  Natomiast my dorośli chcemy by nasze pociechy dobrze się rozwijały i umiały jak najwięcej, więc staramy się wymyślać im różne sposoby na spędzanie czasu wolnego. Wielką pomocą mogą okazać się gotowe gry stworzone specjalnie dla naszych ciekawskich pociech.  Łamigłówki dla dzieci rozwijają wyobraźnię oraz uczą podejmowania decyzji. Pokazują dzieciom, że nie zawsze się wygrywa lub przegrywa. Udowadniają, że kto posiada większą wiedzę częściej wygrywa.  Rebusy dla dzieci są wielką frajdą, dzięki której mogą sprawdzić swoje możliwości i umiejętność szybkiego myślenia.  Zadania dla dzieci są stworzone z ogromną dokładnością i starannością, po to by same obrazki i kolory zachęcały maluchy do zabawy. W naszym asortymencie znajdują się także różne rodzaje układanek dla dzieci, które dzięki zróżnicowanej kolorystyce zachęcają do zabawy nawet najmłodszych.  Jest wiele korzyści wynikających z zabawy układankami, przede wszystkim należy wymienić właściwości pobudzające kreatywność, umiejętność koncentracji i planowania swoich działań.  Jest to także świetny trening pamięci oraz precyzji palców.

 • Gry Strategiczne dla...

  Staramy się poświęcać czas naszym dzieciom, jednak nie zawsze mamy taką możliwość lub jesteśmy zbyt zmęczeni, a na samą myśl o zabawie lalkami odczuwamy niechęć. Jednak czas spędzony z rodzicami jest dla rozwoju dziecka niesłychanie ważnym czasem. To właśnie wtedy dziecko uczy się wartości rodzinnych, umiejętności społecznych oraz integracji z innymi. Te wspólne chwile tworzą wspaniałe wspomnienia, a także zacieśniają więzi rodzinne. Dlatego warto znaleźć odpowiednią zabawę przy której także rodzic będzie się świetnie bawił. Dobrym rozwiązaniem są gry planszowe strategiczne dla dzieci ponieważ zmuszają do myślenia nie tylko maluchów, ale i dorosły będzie musiał wytężyć mózg. Taki sposób spędzania czasu razem nie tylko działa pozytywnie na stosunki rodzinne, ale także uczy dzieci wielu wartości. Gry strategiczne dla dzieci uczą przede wszystkim logicznego myślenia, zapamiętywania i spostrzegawczości, ale także dają poznać maluchowi radość z wygranej lub smak porażki. Warto nauczyć dziecko nie tylko jak godzić się z przegraną, ale także jak wygrywać i cieszyć się nie sprawiając tym przykrości innym. Rodzinne wieczory z grami będą świetną zabawą dla dzieci, a jeśli będą to gry strategiczne to dorośli także nie będą się nudzić.

 • Gry elektroniczne
 • Gry Karciane

  Każdy rodzic chce by jego dziecko dobrze się rozwijało i zdobywało jak najwięcej nowych umiejętności.  Pragniemy by nasze pociechy wyrosły na odpowiedzialnych i inteligentnych ludzi. Już od małego możemy rozwijać u nich cechy, które zaprocentują w przyszłości. Ale jak to zrobić gdy same słowa nie wystarczą? "Bądź cierpliwy, nie poddawaj się, nie oszukuj" - powtarzane niczym mantra, często bardziej zniechęcają niż zachęcają. O wiele łatwiej dziecko uczy się przez zabawę. Bardzo rozwijającą grą są szachy, choć w dzisiejszych czasach ogromnie niedocenione. Szachy dla dzieci są o tyle korzystne, że rozwijają nie tylko cierpliwość, kreatywność czy logiczne myślenie, ale również są wspaniałą zabawą dzięki, której możemy spędzić z dzieckiem trochę czasu. Świetną opcją są też gry karciane dla dzieci. W zależności od gry, karty ćwiczą koncentrację,  uczą zaangażowania,  determinacji oraz uczciwej rywalizacji. Gra w karty to dla dzieci również fantastyczna zabawa i dobry sposób by pokazać naszym pociechom inne możliwości rozrywki niż komputer czy telefon. Z łatwością dopasujemy grę do wieku naszej pociechy, a w razie gdy się jej znudzi - jest wiele rodzajów gier karcianych! 

 • Smart Games
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji