Zabawki Edukacyjne

Zabawki Edukacyjne

Zabawki edukacyjne dla dzieci potrafią w ciekawy i przystępny sposób przekazać dużą ilość potrzebnej dziecku na co dzień wiedzy. Jeżeli dobierzesz je odpowiednio do wieku malucha, to pobudzisz jego rozwój i poszerzysz horyzonty. W kategorii tej znajdują się różnego typu gry planszowe, uczące odróżniać kształty, kolory, zwierzęta, rośliny, litery, cyfry, zawody, części garderoby itp. Szczególną popularnością cieszą się quizy. Jeżeli Twoje dziecko nie potrafi jeszcze czytać, to będziesz musiał mu pomóc w rozszyfrowaniu zadań, zaleconych na kolejnych planszach gry. To znakomity sposób, by poszerzyć także swoją wiedzę (np. na temat odmian drzew czy gatunków egzotycznych zwierząt). Zestawy edukacyjne dla dzieci, przeznaczone do nauki języków obcych, przybliżą słownictwo i kulturę danego kraju a jednocześnie sprawią maluchom przyjemność estetyczną.
 
Dostępne na stronach naszego sklepu gry edukacyjne, mogą być wykorzystywane samodzielnie bądź w grupach. Cechą łączącą je wszystkie jest ogromny zasób wiedzy, jaki dostarczają użytkownikom. Fiszki oraz karty z serii Uczę się Bawiąc jak również całe kolekcje Edukacja z Czu Czu, to zabawki dydaktyczne dla dzieci, gwarantujące odpowiednie dopasowanie treści oraz ich poziomu trudności do wieku maluchów (każdorazowo określonego na opakowaniu). Kupując pomoce dydaktyczne dla dzieci, możesz także sięgnąć po zestawy, umożliwiające przeprowadzanie prostych doświadczeń laboratoryjnych, obserwowania gwiazd czy konstruowania maszyn, robotów czy pojazdów.

Zabawki Edukacyjne 

Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Zabawki dla Niemowląt

  Kategoria ta poświęcona została zabawkom dla niemowlaków w wieku od 3 do 6 miesięcy. Jest to okres szczególnie intensywnego wzrostu a także szybkiego rozwoju psychicznego i ruchowego. W związku z tym, pierwsze zabawki, wykorzystywane przez dzieci samodzielnie, powinny być wybierane z dużą starannością. Należy zwracać uwagę nie tylko na bezpieczeństwo dziecka (brak małych i ostro zakończonych elementów) ale także dobrze dobierać typ akcesoriów do wieku i możliwości malucha. Zabawki na 3 miesiące to głównie grzechotki, pluszaki z pozytywką czy interaktywne zabawki, wykonane ze zróżnicowanych materiałów, pobudzających zmysł dotyku.

   

  W przypadku zabawek na 6 miesięcy, szczególnie dobrze sprawdzą się pluszaki interaktywne, książeczki wykonane z miękkich materiałów, multikolorowe zawieszki oraz kule, pozwalające na trenowanie przeplatania i przesuwania drobnych elementów po sznurkach czy tunelach. Prezentowane na naszych stronach zabawki dla niemowlaka posiadają niezbędne certyfikaty i zostały wykonane ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa użytkowników. Zachęcają do zabawy, rozwijają i umilają czas, wypełniony nauką przez zabawę. To idealne rozwiązanie, którego poszukujesz dla swojego dziecka.

 • Zabawki Edukacyjne dla...

  Powstało wiele rodzajów zabawek edukacyjnych dla dzieci w niemal każdym wieku, po to by wspierać ich rozwój oraz rozwijać zainteresowania. Zabawki edukacyjne dla 2 latka powinny rozwijać jego wyobraźnię oraz ćwiczyć sprawność manualną. Maluchy w tym wieku dużo zapamiętują i z łatwością przyswajają nową wiedzę. Kupując zabawki edukacyjne dla dwulatka warto zwrócić uwagę czy są one dostosowane do wieku dziecka, jednak należy pamiętać by do każdego dobierać je indywidualnie dopasowując do ich zdolności. Małe dzieci z każdym miesiącem uczą się nowych umiejętności oraz stają się bardziej samodzielne. Przedszkolak potrafi już sprawnie dobrać puzzle w dużych układankach oraz zaczyna rozumieć niektóre zależności. W naszym asortymencie znajdują się zabawki edukacyjne dla 3 latka takie jak tablice interaktywne, mówiące pióra oraz puzzle z których maluch może nauczyć się między innymi nazw zwierząt, pór roku czy pierwszych liczb. Zabawki edukacyjne dla 4 latka stają się nieco trudniejsze, dziecko zaczyna poznawać kształty literek i liczb oraz nazwy miesięcy. Zabawki edukacyjne dla 5 latka powinny wprowadzać malucha powoli w naukę, która będzie pomocna w szkole, dlatego warto ćwiczyć z dzieckiem by w przyszłości miało łatwiejszy start podczas edukacji.

 • Zabawki Tematyczne

  Dzieci bardzo łatwo przyswajają wiedzę, jednak nie zawsze są chętne do nauki. Świetnym rozwiązaniem będą zabawki tematyczne spośród których wybierzemy idealny zestaw dla swojej pociechy. Asortyment naszego sklepu jest tak rozległy jak zainteresowania dzieci, po to by każdy maluch mógł znaleźć zabawkę rozwijającą jego zainteresowania. Zabawki edukacyjne dla dzieci pozwalają na naukę poprzez zabawę, dzięki czemu maluchy o wiele łatwiej i na dłużej zapamiętują przekazane im informacje. W naszym sklepie internetowym znajdują się takie zestawy zabawek jak pracownia mydełek, pracownia świeczek lub pracownia kryształków - w każdej z nich dziecko uczy się jak powstają dane przedmioty oraz co potrzeba do stworzenia ich. Wśród tak wielu wspaniałych zabawek znajdują się również zestawy edukacyjne, dzięki którym Twój maluch pozna co kryje kosmos, odkryje tajemnice podwodnego świata, dowie się czym jest magnetyzm i jak działa kompas oraz nauczy się konstruować kalkulator z puszki. Dowie się co kryje się w skamielinach, pozna konstrukcję robota lub stworzy swój własny sejf! Możliwości jest naprawdę wiele, a każdy kolejny zestaw odkrywa coraz to nowe sekrety i pokazuje dzieciom jak przyjemna i wesoła może być nauka.

 • Carotina
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji